AIKATAULU

10Elo, 2018
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Portit aukeavat16.00
2Poju17.00
3Mira Luoti17.30
4Atomirotta18.45
5Ellinoora20.00
6Vesterinen yhtyeineen21.15
7Mikael Gabriel22.30
800.00
9Poju01.00
10Festivaalialue sulkeutuu02.00
11Elo, 2018
#SessionSpeaker(s)TimeVenue
1Portit aukeavat13.00
2Kaseva14.00
3Irina15.15
4Miljoonasade16.30
5Viikate18.00
6Jari Sillanpää19.30
7Dingo21.00
8Kolmas Nainen22.30
9Happoradio00.30
10Alue sulkeutuu02.00